Sala szkoleniowa Kraków, Wynajem sali szkoleniowej Kraków Centrum, Sale do wynajęcia Kraków

O firmie

„Centrum Szkoleń” powstało w 2006 roku jako firma świadcząca usługi szkoleniowe dla Instytucji Obszaru Zabezpieczenia Społecznego. Od początku swojej działalności związani byliśmy z firmą Sygnity S.A. (dawniej Computerland).

Zmieniająca się koniunktura oraz trendy w tym obszarze spowodowały, że Centrum Szkoleń stał się firmą świadczącą usługi nie tylko w zakresie informatyki, ale w powiększającej się niszy określanej jako szkolenia merytoryczno-informatyczne.

Rok 2012 stał się ważnym momentem w życiu firmy. Zmiana lokalizacji otworzyła nowe perspektywy. Uruchomienie własnych sal szkoleniowych, rozwiązało problemy organizacyjne szkoleń. Dała nam również możliwość uruchomienia usługi Wynajem sal szkoleniowych w Krakowie.  Doświadczenie które uzyskaliśmy przez 5 lat organizacji szkoleń w lokalizacjach zewnętrznych, sprawiło, że unikamy sytuacji w których sami się  znaleźliśmy – choć nie powinna się zdarzyć.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie w myśl zasady: „Jeden zadowolony klient przyciągnie dwóch kolejnych. Jeden niezadowolony klient odciągnie dziesięciu.” Oferujemy całą gamę usług takich jak:

– wynajem sal szkoleniowych w Krakowie;- wynajem sali na rekrutację;
– wynajem sali komputerowej;
– organizację przerw kawowych;
– organizację cateringu;
– biuro na godziny;
– i wiele innych dostosowanych do Twoich potrzeb;

Szukasz odpowiedniejsali szkoleniowej?

Skontaktuj się z nami!
Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę

wynajem@centrum-szkolen.com.pl

Tel. 531-838-052

Gwarancja najniższej stawki!